Siltumsūkņi

Pievienotie faili

Siltumsūknis

Siltumsūknis ir apsildes iekārta, ko tāpat kā šķidrā kurināmā, koka vai gāzes katlus izmanto dzīvojamo ēku, kā arī citu ēku apsildīšanai un patērējamā ūdens uzsildīšanai. Siltuma sūkņa siltuma ražošanā nav degšanas procesa, līdz ar to nav ugunsgrēka draudu. Siltuma sūknis siltuma ražošanā paņem akumulēto saules enerģiju no apkārtējās vides - augsnes, ūdens krātuvēm, dziļurbuma ūdeņiem vai gaisa - un izmanto to dzīvojamo māju un citu ēku apkurei, dzesēšanai un patēriņa ūdens sildīšanai, visu gadu nodrošinot stabili un ekonomiski strādājošu apkures sistēmu. Siltumsūknis ir ļoti ērts apkures veids — iekārta automātiski reaģē uz gaisa temperatūras svārstībām ārpusē un automātiski mājās uztur vēlamo klimatu.  

Par Thermia AB

Thermia AB ir vadošie siltuma sūkņu ražotāji un attīstītāji ar jau vairāk nekā 30 gadu ilgu siltumsūkņu ražošanas pieredzi. Thermia siltuma sūkņu ražošanas apjoms ir lieāks nekā 12000 siltumsūkņu gadā, ar ko Thermia ir vieni no lielākajiem siltuma sūkņu ražotājiem privātmājām. Thermia saviem siltumsūkņiem un ūdens sildītājiem dod ilgtermiņa garantiju. Augstas kvalitātes sastāvdaļas un ISO standartiem atbilstoša ražošana nodrošina Thermia siltumsūkņu ilglaicīgu darbu. Latvijā jau no 1984.gada darbojas Thermia siltumsūknis, kas toreiz eksperimentālā kārtā tika uzstādīts dzīvojamās mājas apkurei.

Pirmais Thermia siltumsūknis parādījās 1974. gadā. Kopš tā laika apmierinātajiem pircējiem ir piegādāti daudzi tūkstoši siltumsūkņu. Šodien Thermia ir pasaules līderis šajā izstrādājumu nozarē.

Izpēte, attīstība, ražošana un vadība tiek veikta Arvikā, pašā Zviedrijas sirdī. Vairāk kā 40 inženieru komanda, kura nepārtraukti strādā, lai sasniegtu labākos rezultātus un ekonomiskākos siltumsūkņu modeļus.  Katru gadu Thermia piedāvā jaunus, uzlabotus siltumūkņu, kas ļauj mums lētāk un ērtāk apsildīt mūsu mājas. 

Thermia AB siltumsūkņu darbības princips:

 http://www.youtube.com/watch?v=y4Bqxx1dc3o&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=8oWB18t4iH0&feature=related


Jaunums

Diplomat Optimum G2

Thermia Diplomat Optimum G2 saražo lielāku daudzumu karstā ūdens un izmanto daudz mazāk enerģijas nekā citi siltumsūkņi. Siltuma pārpalikumus no telpu apkures siltumsūknis izmanto siltā ūdens saražošanai, to nodrošina jaunā Thermia patentētā HGW tehnoloģija.  Thermia ir pavirzījušies vēl par vienu pakāpi augstāk, tagad Diplomat Optimum G2 darbojas par  10% efektīvāk nekā viņa priekšgājējs.  Karstā ūdens  tvertne ir aprīkota ar TWS sistēmu, kas nozīmē, ka karstais ūdens tiek saražots daudz ātrāk un ar augstāku temperatūru nekā tas būtu ar tradicionālo tehnoloģiju.

Jaudas: 6, 8, 10, 12 un 16 kW

Thermia Robust

Lielo ēku ekonomiskai apkurei.

Thermia Robust ir ideāli piemērots siltumsūknis lielām biroja ēkām, industriālajām un komerciālajām ēkām, skolām, veikaliem utt. Tas ir vieglāk vadāms, drošā sistēma prasa pavisam maz Jūsu uzmanības.  Siltumsūkņa augstā efektivitāte visa gada garumā ļauj Jums krasi samazināt ikgadējos tēriņus par apkuri. Jaudīgā kontroles sistēma ir vienkārša lietošanā. Jūs varat ērti piekļūt visam apvienotajam web serverim - uzlabojumu veikšana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša. 

Jaudas: 20, 26, 35 un 42 kW

* Visi siltumsūkņi tagad ir jaunā dizainā, kas ir daudz mūsdienīgākā izskatā un pateicoties displejam Jūs varat ērti vadīt savu siltumsūkni pēc savām vajadzībām.

 

Copyright © 2006 Siltumsūknis
Informācijas pārpublicēšana iespējama tikai ar rakstisko atļauju
e-pasts: info@siltumsuknis.lv